SERDAR ORTAÇ KONSERİNDE İZDİHAM

SERDAR ORTAÇ KONSERİNDE İZDİHAM

Poll Prodüksiyon organizasyonu ve Demirören Medya Grubu medya sponsorluğuyla gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri önceki akşam Serdar Ortaç hayranlarıyla doldu taştı.

Serdar Ortaç’ın biletleri sold-out olan Kuruçeşme Açıkhava konseri öncesi hayranları kapıda uzun kuyruklarla heyecanlı bekleyişi sürdürdü. Serdar Ortaç’ın “Mesafe” şarkısıyla sahneye adım attığı andan itibaren ise binlerce kişi hem dev bir koro hem de dans topluluğuna dönüştü. Müzikseverlerin Ortaç’ın şarkılarına dans ederek eşlik ettiği o anlar geceye damga vurdu.

“KARABİBERİM”DEN GÜNÜMÜZE…

Serdar Ortaç, 1994 yılında çıkardığı “Karabiberim”den günümüze her biri Türk pop müziğine damga vuran hit’leriyle muhteşem bir müzik şölenine imza attı. 28 yıllık sanat hayatını bir konsere sığdıran Serdar Ortaç; Balım, İki Deli, Ben Adam Olmam, Canıma Minnet, Kabahat, Gamzelim gibi şarkılarıyla müzikseverlere unutulmayacak bir gece yaşattı. Şarkı aralarında hayranlarıyla bol bol sohbet eden Ortaç, “Annem diyordu ki sarışın kızlara bulaşma. Karım sarışın oldu, bıraktı beni. Karımdan sonra bir sevgilim oldu sarışın. Çok sevdim, o da bıraktı beni. Demek ki neymiş; anne sözü dinlemek gerekiyormuş.” sözleriyle Karabiberim şarkısını esmerlere armağan etti.

YOĞUN İLGİ ÜZERİNE SERDAR ORTAÇTAN İKİ KONSER DAHA…

Serdar Ortaç bundan haftalar önce biletleri tükenen Kuruçeşme Açıkhava’da müzikseverlerle ilk buluşmasında bir rekora imza attı. İlan edilen ilk konserin biletlerinin gördüğü yoğun ilgi üzerine 26 Haziran biletleri de satışa çıkar çıkmaz tükendi. Konser biletlerinin satışa çıktığı an sistemin kilitlenmesine neden olan Serdar Ortaç, 1 Temmuz tarihinde bir kez daha Kuruçeşme Açıkhava’da sevenleriyle buluşacak.