NE CLARK KENT NE SUPERMAN; BOĞAZ’DA SIRADIŞI ENERJİSİYLE NİL KARAİBRAHİMGİL

NE CLARK KENT NE SUPERMAN; BOĞAZ’DA SIRADIŞI ENERJİSİYLE NİL KARAİBRAHİMGİL

Poll Production organizasyonu ve Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri önceki akşam sesi, şarkıları ve kostümleriyle müziğin sıradışı ismi Nil Karaibrahimgil’i ağırladı.

Nil Karaibrahimgil, Boğaz’ın kıyısında tam da gecenin ambiyansına uygun şarkısı “Burası İstanbul” ile sevenlerinin karşısına çıktı. Kuruçeşme Açıkhava’ya ruhlarındaki kanatları da açtırdı, binlerce kişinin “Pırlanta” şarkısıyla sağ ellerini havaya da kaldırdı. Binlerce müzikseverin buluştuğu gecede özellikle şarkılarıyla gönüllerini kazandığı gençlerin ve çocukların ‘Nil abla’larının “Resmen Aşığım”, “Peri” ve “Bütün Kızlar Toplandık” şarkılarındaki coşkuları görülmeye değerdi.  

KURUÇEŞME AÇIKHAVA SAHNESİNE GÖKKUŞAĞI GİBİ DOĞDU

Müziği ve kıyafetleriyle sahnelerin marjinal ismi Nil Karaibrahimgil, kostümüyle yine farkını ortaya koydu. Beyaz tulumunu süsleyen rengarenk otrişi ve boynundan sallanan rengarenk ponponlarıyla adeta Kuruçeşme Açıkhava sahnesine gökkuşağı gibi doğdu.

SEVENLERİ NİL’E DOYAMADI

Nil Karaibrahimgil en sevilen şarkıları ve danslarıyla enerjisine hayran bıraktığı sahne performansını “Harikasınız ya, gerçekten iyi ki geldim buraya” sözleriyle sonlandırdı. Ne var ki hayranları Nil Karaibrahimgil’e doyamayınca bir kez daha sahneye geri döndü ve gecenin finalini “Ben Buraya Çıplak Geldim” şarkısıyla verdi. Konser bittikten sonra fotoğraf çektirmek için kuyruk oluşturan hayranlarını da kırmayan Nil Karaibrahimgil  bir kez daha gönülleri fethetti.