KURUÇEŞME AÇIKHAVA’YA BİR “YILDIZ” DÜŞTÜ

KURUÇEŞME AÇIKHAVA’YA BİR “YILDIZ” DÜŞTÜ

Poll Production organizasyonu ve Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava sahnesine önceki akşam bir “Yıldız” düştü…

Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri kapsamında sevenleriyle buluşan Yıldız Tilbe muhteşem bir müzik ziyafetine imza attı. El Adamı, Çabuk Olalım Aşkım, Delikanlım, Bendim Yanlış Olan şarkılarını ard arda sıralayarak müzikseverleri mest etti. Slov şarkılarını bile kendine has dansıyla süsleyen Tilbe, şarkılarını bitirince “Ben şarkı söylerken mi öleceğim acaba?” sözleriyle kendini sahnedeki koltuğuna attı.

Yıldız Tilbe, mor renkli  payetli takımıyla sahne aldığı gecede kusursuz fiziğiyle kendisine hayran bıraktı. Zaman zaman Boğaz’a karşı aşk şarkılarını söyleyen Tilbe zaman zaman da İspanyol dansçılarının kostümünü andıran eteğini savura savura meşhur danslarıyla oynadı. 2 saat boyunca ara vermeden sahnede kalan Yıldız Tilbe gece boyunca iki oynattı, bir ağlattı.

EVLENME TEKLİFİ YAPMAK İÇİN SIRAYA GİRDİLER

Yıldız Tilbe’nin sevenlerine kesintisiz müzik ziyafeti sunduğu sahnesi mutlu anlara da tanıklık etti. Şarkı arasında bir hayranı kız arkadaşına evlilik teklifi etmek isteğince Tilbe çiftleri yanına çağırdı. Kuruçeşme’yi dolduran binlerce kişinin alkışları eşliğinde gerçekleşen teklif sonrası, bir hayranı daha elinde yüzüğüyle sahnenin yanında belirdi. Yıldız Tilbe, bir coşku dolu evlilik teklifinin daha gerçekleşmesiyle “Hani bana dermişim” sözleriyle sevenlerine takıldı.