KOZMİK HANDE BOĞAZ’DA BÜYÜLEDİ!

KOZMİK HANDE BOĞAZ’DA BÜYÜLEDİ!

Poll Production organizasyonu ve Demirören medya grubu medya sponsorluğunda gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri’nde ünlü pop yıldızı Hande Yener enerjisiyle Boğaz’ı büyüledi.

Konserin açılışını “Sahte” şarkısıyla yapan ünlü pop ikonu Hande Yener; “Yağmur çamur dinlemeden geldiğiniz için hepinize çok teşekkür ederim. Bugün hep birlikte güneşi açtıralım” sözleriyle sevenlerini selamladı. Şarkı aralarında sevenleriyle bol bol sohbet eden Yener Kozmik enerji terapisine başladığını açıkladı; “Kozmik enerjimle karşınızdayım. Bu enerjiyle sizlerle aynı frekansta buluşmak büyük mutluluk. Kozmik annem olan dünyaca ünlü soprano Didem Balık’a bu özel enerji için çok teşekkür ederim” dedi. Sevgilisi Misha’yı işaret eden Yener “Sevgilim de burada ve benim ilk önceliğim olan işime, sizlere olan sevgime gösterdiği büyük saygısı için sizlerin huzurunda kendisine teşekkür ederim. 22 yıldır benim ilk önceliğim sizler oldunuz” dedi.

HANDE YENER’DEN GÜLDÜREN KIYAFET ESPRİSİ

Türk pop müziğin en stil ikon kadın sanatçısı olduğunu bir kez daha gözler önüne seren Yener kendi seçimi ile stilleştirdiği “jacquemus” markalı neon yeşil bol kesim takım elbisesiyle ters köşe yaptı. Konserinde kapalı bir kıyafet seçen Yener; “Bugün kıyafetimi kendim seçtim. Sahnede kıyafet çok önemli değil mi?” şeklindeki esprili sorusuna hayranları gülerek cevap verdi.

HANDE YENER SEVGİSİ GEMİLERE TAŞTI!

Boğaz gezintisi yapan özel bir gemiden yapılan tezahüratlara karşılık veren Yener, “Siz de buradan çok güzel görünüyorsunuz” sözleriyle karşılık verdi. Büyük tezahüratlar karşısında seyircilerin yanına inen Yener ayakta alkışlanırken binlerce kişiden oluşan dev korosu ile birlikte şarkılarını seslendirdi. Hande Yener ile fotoğraf çektirmek isteyen hayranlarının yoğun ilgisinden izdiham yaşandı. Yener’i izlemeye gelenler arasında Sevgilisi Misha, oğlu Çağın Kulaçoğlu, Berksan, Fikri Karayel vardı.