BOĞAZ’I BÜYÜLEYEN BİNBİR SES TEK ADAM; CEM ADRİAN

BOĞAZ’I BÜYÜLEYEN BİNBİR SES TEK ADAM; CEM ADRİAN

Poll Production organizasyonu ve Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri’nde önceki akşam Cem Adrian rüzgârı esti.

Sahneye “Sen Benim Şarkılarımsın” parçasıyla çıkış yapan Cem Adrian, hayranlarını “Türkiye’nin en güzel manzarasında İstanbul’un en güzel yerinde konser veriyorum. Uzun uzun konuşmak isterdim ama şarkı söylemeyi daha çok seviyorum. Fakat kötü bir haberim var ki hiç eğlenceli şarkım yok.” sözleriyle selamladı.

Cem Adrian gece boyunca “Ben Seni Çok Sevdim, Söyle Buldun mu, Herkes Gider Mi, Kül” gibi sevilen şarkılarını kimi zaman sevenlerinden oluşan dev kadrosuyla söyledi, kimi zaman da tüm Boğaz nefesini tuttu, Cem Adrian’ın müzik ziyafetini soluksuz izledi. “Ben Varım, Sensiz Saadet Neymiş” şarkılarıyla müzikseverleri 60’lı 70’li yıllara götürdü,  Ela Gözlüm ile Karacaoğlan’a, Uzun İnce Bir Yoldayım ile Âşık Veysel’e selam yolladı.

“YILDIZLARI YERYÜZÜNE İNDİRMEK GİBİ…”

Cem Adrian Kuruçeşme Açıkhava’da kendisini yalnız bırakmayan sevenleriyle sosyal medya paylaşımı yaparak geceyi ölümsüzleştirdi. Binlerce kişinin telefonlarının ışıklarını yaktıkları anda Cem Adrian, “Dünyada şu görüntüyü kaç kişi görebilir. Hepinize minnettarım. Yıldızları yeryüzüne indirmek gibi bir şey bu…” sözleriyle kayda aldı.

Sesinin geniş oktav aralığıyla aynı şarkıda, birden fazla sesi çıkaran, bazen sesini bir enstrüman olarak kullanan, birden fazla müzik türünü aynı şarkıya hapsedebilen Türkiye’nin en özel seslerinden Cem Adrian sevenlerine unutamayacakları 2 saat yaşattı.