16 YILLIK HASRET BİTTİ, MAHSUN BOĞAZ’I YIKTI GEÇTİ!

16 YILLIK HASRET BİTTİ, MAHSUN BOĞAZ’I YIKTI GEÇTİ!

KRAL GERİ DÖNDÜ!

Poll Production organizasyonu ve Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava konserleri önceki akşam sahnesinde 16 yıl sonra ilk konserini veren Mahsun Kırmızıgül’ü ağırladı. Kırmızıgül, biletleri günler öncesinden tükenen konserde, müziği ve hikayeleri harmanladığı  ‘Anlatacaklarım Var’  isimli muhteşem şovuyla sevenlerine hem bir müzik ziyafeti yaşattı hem de onları zamanda yolculuğa çıkardı.

Mahsun Kırmızıgül, Kuruçeşme Açıkhava’da verdiği  konserle 16 yıllık özleme son verdi.

Gece için ‘Anlatacaklarım Var’ isimli özel bir şov hazırlayan Kırmızıgül, konserine duygusal bir konuşma ile başladı.

Alkış yağmuru altında sahneye çıkan sanatçı sevenlerine ‘ Uzun zaman sonra karşınızdayım. Sizlere  yeniden kavuştuğum için çok mutluyum ve çok heyecanlıyım. Bu özel gecede geçmişten,  şarkılardan, filmlerden , sevgiden, dostluktan, sevdadan, Masum hikayelerden konuşacağız.  İyi ki varsınız…Hoş geldiniz...  ‘  cümleleriyle seslendi.

Mahsun Kırmızıgül ‘Gül Senin Tenin’ şarkısıyla başlayan konserinde  geçmişten günümüze en sevilen şarkılarının yanı sıra Neşet Ertaş, Erkin Koray, Edip Akbayram, Barış Manço gibi pek çok usta ismin eserlerini de seslendirdi.

‘KÜÇÜK MAHSUN İLE DÜET YAPTI’

Konser boyunca şarkı aralarında  sevenleriyle sohbet eden sanatçı, onları zamanda bir yolculuğa da çıkardı. Misafirlerini  40 yıl öncesine götüren Kırmızıgül ‘Eyvah Eyvah şarkısını  10-12 yaşlarındayken söylediği bir video eşliğinde seslendirdi ve ‘Küçük Mahsun’  ile düet yaptı.

‘SIRA GECESİ TÜRKÜLERİ’

Konserinin sıra gecesi bölümünde türküler seslendiren Kırmızıgül’e dev bir koro eşlik etti.

BERGEN İLE DÜET YAPTI VE ŞARKILARI ŞİDDET GÖREN KADINLARA ARMAĞAN ETTİ!

Türkülerin ardından İstanbul’a gelişini Bergen ile tanışmasını anlatan Kırmızıgül, efsane isim Bergen’in 14 yaşındayken kendisini sahneye çıkardığını ve şarkının ardından ağladığını söyledi. Kendisine sanatçı olması için telkinde bulunan Bergen’in Sen Affetsen Ben Affetmem ve Benim İçin Üzülme adlı şarkılarını seslendiren Kırmızıgül, şarkıları şiddet gören tüm kadınlara ve Bergen’e hediye etti. Bu şarkılar sırasında barkovizyonda  gösterilen Bergen ile düet yapan Kırmızıgül’e tüm dinleyiciler telefonun ışıklarını yakarak eşlik etti.

HİLMİ TOPALOĞLU’NA VEFA

Konseri boyunca ‘Ben başarıyı bir adam sayesinde yakaladım’ dediği Hilmi Topaloğlu’na vefa örneği sergileyen Kırmızıgül, merhum yapımcı ile olan anılarını anlattığı sırada zaman zaman hüzünlendi zaman zaman alanda kahkaha fırtınası estirdi.

ARYA SÖYLEDİ

Konservatuvar yıllarına ait anılarını da sevenleriyle paylaşan Kırmızıgül, söylediği aryayla da beğeni topladı.

Konserinin ikinci yarısına Hilmi Topaloğlu’nun seçtiği  kırmızı ceketiyle çıkan  Kırmızıgül, Özcan Deniz ve Haluk Levent ile olan eğlenceli anılarını anlattı.

Alem Buysa Kral Sensin şarkısıyla ikinci bölüme başlayan Kırmızıgül, dillere dolanan Bebeğim Benim, Sevdalıyım, Her şeyim Sensin şarkılarını seslendirdi ve kliplerinden görüntüler paylaştı.

Mahsun Kırmızıgül, hareketli şarkılarını söylerken  tüm misafirleri ayağa kaldırdı ve sahneden inerek şarkıları onların yanında söyledi.

3 saate yakın sahnede kalan Mahsun Kırmızıgül,  hikayeleri ve  müziği harmanladığı şovuyla sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı.